גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  עגלה נגררת

  עובדים בתחום החקלאות? מעוניינים להעביר ציוד כבד ממקום למקום בדרך יעילה? בחברת יריב תעשיות מציעים לכם עגלה נגררת המשמשת לשטחים תפעוליים מבלי הצורך לקבל רישוי מיוחד לכך. שלד העגלה מיוצר ממתכת חזקה (אך ניתן לשלב בה גם עץ), וניתן לבחור את צבע העגלה – בהתאם להעדפה האישית של הלקוח. כמו כן, ביריב תעשיות קיימת אפשרות להזמין עגלות נגררות בכל צורה וגודל, בהתאם לצורך, ואף לקבל שירותי התקנת תוספים לעגלות או שיפוץ.

  עגלה נגררת – לקבל את הרישיון המיוחל

  כדי להוביל עגלה נגררת יש צורך ברישוי מיוחד מטעם משרד התחבורה. אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון כדי לעבור את מבחן הרישוי בשלום:

  • מי יכול לנהוג – נהג אשר יש לו רישיון מדרג ב' יכול להוביל עגלה עד משקל של 1,500 קילוגרמים. נהג אשר יש לו רישיון מדרג ג' יכול להוביל עגלה עד 3,500 קילוגרמים, ואילו נהג בעל הדרג הגבוה ביותר – דרג ג', יכול להוביל עגלה ללא הגבלות משקל. כמו כן, נהג אשר רוצה לעבוד בהובלת משא של 12 טון צריך לעבור קורס מיוחד בגרירה.
  • מתכוננים למבחן – מומלץ להגיע מוכנים למבחן של משרד הרישוי. חשוב לוודא כי אתם מביאים את כל הטפסים למבחן, כולל תעודת זהות ותעודת ביטוח של הנגרר.
  • מה עושים בבחינה – בבחינה של משרד הרישוי נבדקת תקינות של הנגרר – הבלמים, התאורה, מחזירי האור, שרשראות הרתימה והצמיגים. לאחר בדיקת התקינות מתקבל אישור מיוחד אשר אותו יש צורך להביא למבחן הרישוי.

  האם כדאי לקנות או לשכור?

  עגלות נגררות מוצעות להשכרה כמו גם למכירה. אם אתם זקוקים לעגלה נגררת לשימוש חד פעמי, מומלץ לשכור אותה. עם זאת, אם אתם משתמשים בה לטווח ארוך, כדאי לקנות עגלה נגררת. חשוב לבחור עגלה איכותית וחזקה אשר תוכל לשמש אתכם לאורך זמן. כמו כן, מומלץ לרכוש את העגלה מחברה אמינה המוכרת ציוד חקלאי איכותי. נסו לברר כמה שיותר פרטים על החברה – איזה ציוד היא מציעה? מהו טווח המחירים? ובהתאם לכך קבלו את ההחלטה המתאימה לכם. כמו כן, לא יזיק לשאול את השכנים החקלאיים לגבי חברה טובה באזור.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   אולי יעניין אתכם
   גדר ברזל

   אם אתם מחפשים דרך להתקין גדר ברזל לחצר הביתית שלכם, יריב תעשיות היא המסגריה המושלמת...

   להמשך קריאה
   הנדסה מכנית

   מה זה הנדסה מכנית? הנדסה מכנית נועדה לתכנון וייצור מיכון חקלאי, ציוד לתעשייה ועוד. פעמים רבות...

   להמשך קריאה
   מסגריה

   מעוניינים להזמין גדר ברזל שתגן על הבית או להוסיף סורגים לחלון? יריב תעשיות היא מסגריה...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה