גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  עגלה לטרקטור

  החקלאים משתמשים רבות בציוד המשוכלל העומד לרשותם היום כדי לעבד את האדמה ולהביא לתושבים גידולים שונים. עגלה לטרקטור היא אחד הכלים החשובים ביותר המשמשים את החקלאי מדי יום ביומו. בחברת יריב תעשיות מתמחים בתחום המסגרות המכנית ומתאימים את העגלות לצרכים האישיים של הלקוח. כאן תוכלו לבחור את סוג העגלה, הגודל שלה וכמובן גם את הצבע. נוסף על כך, ביריב תעשיות מתמחים בשיפוץ עגלות ישנות אך טובות ובתיקון עגלות שהספיקו להישחק לאורך השנים.

  עגלה לטרקטור – להוציא את הרישיון המתאים

  כדי לדעת לתפעל עגלה לטרקטור, יש צורך ברישיון מיוחד. ישנם נושאים שונים ומגוונים שבהם נתקלים התלמידים העוברים את הקורס המכין אותם לקראת המבחן:

  • הכרת מבנה הטרקטור – זהו החלק התיאורטי של הקורס שבו לומדים התלמידים על מבנה הטרקטור והחלקים הפנימיים המצויים בו.
  • דיני תעבורה – התלמידים נחשפים לחוקים החלים על נהגי הטרקטור – היכן מותר לנסוע, היכן אסור וכן תמרורים המיוחדים לרכבים כבדים בלבד.
  • התנהלות בתוך הטרקטור – אופן הכניסה אל הטרקטור, היציאה ממנו והדרך הנכונה לרתום אליו את העגלה.
  • הנהיגה עצמה – בקורס ילמדו התלמידים כיצד לנהוג בטרקטור – באיזו מהירות לבצע את הפניות בעיקולים, שמירה על כללי הבטיחות בזמן הנהיגה וכל הנושאים הנחוצים כדי לעבור את מבחן הנהיגה בשלום.
  • המבחנים – בדומה להוצאת רישיון נהיגה לרכב פרטי, התלמידים נדרשים לגשת לשני מבחנים: מבחן עיוני ומבחן מעשי. למבחן התאוריה העיוני נדרשים התלמידים להביא טפסים שונים כדוגמת טופס סיכום של רופא העיניים ורופא המשפחה ותשלום אגרה. המבחן המעשי כולל טסט.

  עגלה לטרקטור קונים במקום בטוח

  ציוד חקלאי כמו עגלה לטרקטור הוא ציוד אשר צריך לעבור את כל המבדקים הבטיחותיים. משום כך, חשוב לבחור את החברה המתאימה המתמחה במסגרות מכנית ואשר מקפידה על כל התקנים החשובים, כדוגמת הקביעה כי דפנות העגלה לא יבלטו מעבר ל-20 סנטימטרים יותר מאלה של הטרקטור. כך, לפני שאתם בוחרים את החברה שתספק לכם את העגלה המיוחלת, מומלץ לאסוף עליה כמה שיותר המלצות מחברים ומאתרים באינטרנט. כמו כן, כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם נציג החברה, ניתן לבדוק אם מדובר במקום טוב, על ידי שאילת שאלות מקצועיות.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   אולי יעניין אתכם
   מסגריה בצפון

   הצפון הירוק מתפתח הן מבחינה חקלאית והן מבחינה תעשייתית, ולכן מצריך את שירותיה של מסגריה...

   להמשך קריאה
   בניית מכונות

   בניית מכונות עבור לקוחות מתבצעת על פי דרישות ספציפיות המוצגות לחברה הבונה אותן. מדובר על...

   להמשך קריאה
   עבודות מסגרות

   סורגים חדשים על החלון, גדרות מתכת השומרות על צנעת הפרט בבית או עגלות לחקלאים הם...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה