גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  עבודות מסגרות

  סורגים חדשים על החלון, גדרות מתכת השומרות על צנעת הפרט בבית או עגלות לחקלאים הם רק חלק מבין עבודות מסגרות שונות שמציעה מסגריה בצפון של יריב תעשיות. המסגרים המקצועיים עוסקים בעבודות בעץ, מתכת וברזל ויכולים לעזור לכם להתאים את העבודה הנכונה עבורכם. נוסף על כך, אצל יריב תעשיות לא מתפשרים על מתן יחס אדיב ללקוח, וזאת בנוסף לשירות המקצועי והאמין המוענק לכל אחד.

  אילו סוגי עבודות מסגרות מבצעת מסגריה מקצועית?

  מסגריה מקצועית מבצעת מגוון רחב של עבודות, בהתאם לדרישות הלקוח. אלה כמה מבין העבודות הנפוצות ביותר:

  • עגלות לחקלאים – החקלאים משתמשים רבות בעגלות נגררות כדי להעביר פירות, ירקות ואף בעלי חיים. עגלות אלה צריכות להיות חזקות דיין כדי לשאת משאות כבדים. העגלות עשויות בדרך כלל משלד מתכת חזק שאותו מספקת מסגריה מקצועית. נוסף על כך, המסגרים המיומנים מציעים שירותי תיקון עגלות ומאפשרים לחקלאים להמשיך בעבודה השוטפת.
  • בתי עץ לילדים – אף על פי שבסרטים אמריקניים מראים ילדים הבונים בעצמם בתי עץ מרהיבים, בניית עץ באופן עצמאי עלולה להיות מסוכנת. במהלך הבנייה יכולים הילדים להיפגע בגלל שימוש לא מאובטח בפטיש ומסמר או בגלל חשיפה לחומרים רעילים המצויים בעצים. מסגריה מקצועית, לעומת זאת, מציעה בית עץ מאובטח לילדים שניתן להתקין בקלות בחצר הביתית.
  • גדרות לבתים – במסגריה תוכלו לבחור מגוון רחב של גדרות עץ, מתכת או ברזל בעיצובים שונים. תוכלו להזמין גדר עץ לבית הפרטי שלכם במושב כפרי או גדר ברזל לבניין משרדים במרכזה של עיר סואנת.
  • שערים חשמליים – השערים מגנים על המתחם הפרטי ומונעים מזרים ובלתי מורשים להתקרב למקום. ניתן להזמין שערים מסוגים שונים כמו שערי כנף או שערים נגררים.

  בוחרים את המסגריה ועבודות מסגרות

  עבודות מסגרות צריכות להיעשות במסגריה אמינה ומקצועית, אך איך נוכל לדעת אם אנו מזמינים עבודה ממסגרים מקצועיים? ראשית, תמיד כדאי לבקש תעודות הכשרה ולשאול לגבי מספר שנות הניסיון בתחום. כך תוכלו לוודא כי ההזמנה שלכם נמצאת בידיים בטוחות. שנית, התעניינו בשירותים שמציעה המסגריה גם אם רבים מהם אינם רלוונטיים לגביכם. מסגריה מקצועית אשר צברה לעצמה שם בשוק תציע, על פי רוב, מגוון רחב של שירותים.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   מידע נוסף בנושא

   עבודות מסגרות שונות

   עבודות מסגרות נחשבות לחיוניות עבור לקוחות רבים. מדובר על הקמת גדרות, ייצור נגררים, בניית קונסטרוקציות לחקלאות ותעשייה ועוד. היתרון בעבודות אלו שהן מתבצעות בתכנון ספציפי לכל לקוח ולא במוצרים מודולאריים מוגמרים. משום כך, יש צורך להשקיע מחשבה רבה בתכנון ובביצוע שלהן. יריב תעשיות מתמחה בעודות ובפרויקטים כאלו וכדאי לפנות אליה.

   עבודות מסגרות – למגוון לקוחות

   עבודות מסגרות מתבצעות ללקוחות עסקיים, ציבוריים, מוסדיים, פרטיים ועוד. כל לקוח מגיע עם צרכים אחרים ודרישות שונות ויש להתאים את השירות בצורה ייחודית אליו. מומחי החברה לומדים על הרצונות והצרכים ויציעו את התכנון שלהם למוצר. במקרים בהם הם מקבלים תכניות מוכנות, הם ילמדו אותן ויבדקו אם ניתן לייצר על פיהן או שיש צורך לשנות בהן אלמנטים שונים. החברה מעסיקה מומחים לאוטומציה ולרובוטיקה בעלי ידע הנדסי, ולכן, כל תכנית מטעמם תהיה מקצועית וטובה. לאחר אישור התכניות תעבור המסגרייה לביצוע שייעשה תחת בקרת איכות מחמירה ועם גימור מושלם. לרשות העובדים עומד מיכון מתקדם ובין היתר: מכונות ממוחשבות לחיתוך וכיפוף מתכות ופחים, מכונות עיבוד שבבי, ניקוב, ריתוך ואחרות הנדרשות לצורך עבודות מורכבות אלו. הן גם מאפשרות גימור מושלם. כל המיכון הזה מעבד בהצלחה מתכות דוגמת: פלדה, אלומיניום, ניירוסטה ואחרות בהן נהוג לעשות שימוש. החברה  נעזרת גם בספקים מומחים לעבודות גימור שונות.

   התקנה

   לחברה צוות התקנות המגיע עם ניידות מאובזרות לכל מקום נדרש ומבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר. החברה תעמוד בלוח הזמנים שנקבע במשותף. מחירי השירותים מקובלים בשוק. הם נקבעים על פי סוג העבודה, כמות החומר, מספר השעות המוקדשות לה ועוד.

   עבודות מסגרות- שירות מקצועי עם יחס אישי

   עבודות מוזמנות יבוצעו תוך מתן שירות אדיב עם יחס אישי. מנהלי יריב תעשיות הינם בעלי ידע וניסיון בתחום ומומלץ לפנות אליהם לקבלת מידע, לייעוץ ולהזמנת הצעת מחיר ושירות. הניסיון הרב שיש להם מגיע מפרויקטים רבים שהתבצעו ללקוחות מגוונים והם ישמחו להעמידו ללקוחות הנוספים שלהם.

    

   אולי יעניין אתכם
   בניית מכונות

   בניית מכונות עבור לקוחות מתבצעת על פי דרישות ספציפיות המוצגות לחברה הבונה אותן. מדובר על...

   להמשך קריאה
   חיתוך פחים בלייזר

   לאחרונה הצטרפה למפעל מכונת חיוך לייזר פייבר לפחים עד 20 ממ פלדה 10 ממ נירוסטה...

   להמשך קריאה
   עגלה לטרקטור

   החקלאים משתמשים רבות בציוד המשוכלל העומד לרשותם היום כדי לעבד את האדמה ולהביא לתושבים גידולים...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה