גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  גדרות מתכת

  לאורך השנים שימשו הגדרות את האנשים להגנה על הבית ולשמירה על הפרטיות. היום ניתן למצוא גדרות מתכת רבות בשוק. יריב תעשיות היא מסגריה מקצועית המספקת עבודות שונות בהתאם להזמנת הלקוח – גדרות מברזל או ממתכת, בתי עץ למשחקי הילדים, עגלות נגררות ועגלות לטרקטורים לשימושים חקלאיים ועוד מגוון רחב של ציוד חקלאי החיוני לעבודתם של עובדי האדמה. בנוסף לשירות המקצועי, ביריב תעשיות מציעים המסגרים יחס אישי עבור כל לקוח שבא להזמין את העבודה של חלומותיו.

  גדרות מתכת וסוגים נוספים עבודות מסגרות שכדאי להכיר

  גדר מתכת מקצועית מזמינים אצל מסגרים שעברו הכשרה בתחום. אלה כמה מהעבודות הנפוצות שכדאי להכיר:

  • גדר ממתכת – גדרות מתכת עשויות ממתכות שונות כמו ברזל. גדר מתכתית היא גדר חזקה, חסינה מפני פגעים של מזיקים ומספקת את ההגנה המושלמת מפני פורצים או בעלי חיים בלתי רצויים שעלולים לחדור אל השטח. כתוספת לגדר ניתן גם להתקין שער חשמלי – שער נגרר, שער כנף ומגוון רחב של שערים נוספים.
  • גדר מעץ – גדר מסוג זה אמנם אינה חזקה וחסינה מפני פגעי מזג האוויר כמו הגדר המתכתית, אך היא מגיעה במגוון רחב של עיצובים וחריטות, ומתאימה לכל מי שמחפש יופי והגנה בגדר אחת.
  • בתי עץ – הילדים אוהבים לבלות בבתי עץ בימי הקיץ, אך מרבית הבתים אינם בטיחותיים. מדובר בבתים שנבנו בידיים בלתי מקצועיות על ידי ההורים ולעתים אף על ידי הילדים עצמם. כדי למנוע פציעות ולספק לילדים בית מאובטח, מומלץ להזמין את בית העץ במסגריה מקצועית.

  מתאימים גדרות מתכת

  מסגרים מיומנים ומנוסים מסייעים ללקוחותיהם לבחור גדרות מתכת ומתאימים אותם לשטח הבית. הצוות המקצועי בודק את השטח, מודד את היקפי החצר ומוודא כי העיצוב שהוזמן על ידי הלקוח אכן מתאים למראה הכללי של הבית. כאשר אתם בוחרים מסגריה, שימו לב להצעת המחיר של המסגרים. אל תתפתו ישירות למחירים זולים מדיי אשר יכולים להעיד על חוסר מקצועיות או על חוסר ניסיון בתחום. מוטב לשלם יותר על גדר מתכת איכותית אשר תשמש אתכם לטווח ארוך ועל שירותי ההתקנה של הגדר הזו בביתכם.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   אולי יעניין אתכם
   גדר ברזל

   אם אתם מחפשים דרך להתקין גדר ברזל לחצר הביתית שלכם, יריב תעשיות היא המסגריה המושלמת...

   להמשך קריאה
   מסגריה בצפון

   הצפון הירוק מתפתח הן מבחינה חקלאית והן מבחינה תעשייתית, ולכן מצריך את שירותיה של מסגריה...

   להמשך קריאה
   חיתוך פחים בלייזר

   לאחרונה הצטרפה למפעל מכונת חיוך לייזר פייבר לפחים עד 20 ממ פלדה 10 ממ נירוסטה...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה