גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  תכנון מכני

  תכנון מכני נועד לייצור מיכון, מתקנים ומוצרים אחרים לטובת לקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ועוד. התכנון המקצועי נעשה על ידי מהנדסים המתמחים בתחום. הם לומדים על צרכי המזמין ודרישותיו במספר פגישות נדרשות. לאחר סיום הכנת התכניות כולל מפרט נדרש המוצר נשלח לייצור ומסופק למזמין. חברת יריב תעשיות מייצרת מוצרים לעסקים בתעשייה, בחקלאות ועוד.

  תכנון מכני – ממוחשב וברמה גבוהה

  תכנון מכני חייב להיות מדויק וכולל וכזה הלוקח בחשבון את כל האלמנטים הנדרשים בנוגע למוצר. מהנדסים המתמחים באוטומציה, רובוטיקה ובתחומים אחרים יכינו תכנית ראשונית למוצרים מורכבים אשר יידונו עליה עם הלקוח. התכנון יכלול שילוב של כל המכלולים הנדרשים במכונה החקלאית או האחרת ו/או במתקן הנדרש. לאחר האישור הכללי ייוצר אבטיפוס ייבדק. בסבב הבא יוכנסו בו שיפורים ולאחר מכן ייכנס לייצור שיתבצע תחת בקרת איכות מחמירה ועם גימור גבוה. בכל המקרים משתמשים בחומרים חזקים ובכלל זה מתכות שונות כמו: פלדה, נירוסטה, אלומיניום ועוד. מיכון שנועד לעבודה מאומצת חייב להיות מסיבי וכזה הפועל בצורה חלקה וללא כשלים כי, לעיתים רבות, הוא מופעל לאורך זמן רב. למסגריה או המפעל המייצרים יש תשתית מתאימה  הכוללת מכונות חיתוך, כיפוף, ניקוב, כרסום, ריתוך ועוד. כולן ממוחשבות המופעלות על תוכנות מחשב שנועדו לייצור חלקים מדויקים מאוד. לאחר סיום הייצור ייבדק המוצר ויישלח אל הלקוח.

  תכנון מכני

  מיכון נייד ומוצרים נייחים

  לעיתים, יוזמנו מוצרים ניידים כמו נגררים, מכונות ועוד. לעיתים, נייחים דוגמת מתקני פחים לאגירה, גדרות, מתקני הצללה ועבודות מסגרות נוספות. את ההתקנה תבצע החברה אצל הלקוח ובמקום שייקבע על ידו. כל המוצרים יסופקו על פי לוח הזמנים שנקבע. התעריפים הנקובים נוחים ומקובלים בשוק ונקבעים על פי מהות העבודה, סוג החומרים הנדרש, הזמן הנדרש לייצור ועוד.

   תכנון מכני- שירות מקצועי

  חברת יריב תעשיות מספקת שירות יעיל ומקצועי וכדאי להזמין מוצרים אצלה. כל לקוח יזכה ליחס אישי. מנהליה הינם בעלי ידע רב שנרכש בלימוד במוסדות חינוך מקצועיים וידועים. הניסיון נרכש מביצוע פרויקטים מורכבים שונים עבור לקוחות מגוונים. מומלץ לקבל ייעוץ ממומחיה, להזמין שירות ולקבל מוצרים שיוצרו ברמה גבוהה.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   אולי יעניין אתכם
   ייצור עגלות לפי דרישת לקוח

   חברתנו מייצרת עגלות חקלאיות למגוון שימושים ואנחנו שמחים להתאים את העגלה בדיוק לצרכים אותם חיפשתם.

   להמשך קריאה
   הנדסה מכנית

   מה זה הנדסה מכנית? הנדסה מכנית נועדה לתכנון וייצור מיכון חקלאי, ציוד לתעשייה ועוד. פעמים רבות...

   להמשך קריאה
   בניית מכונות

   בניית מכונות עבור לקוחות מתבצעת על פי דרישות ספציפיות המוצגות לחברה הבונה אותן. מדובר על...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה