גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  ציוד חקלאי

  החקלאים המודרניים משתמשים היום בפלאיו של ציוד חקלאי משוכלל. אם פעם היה צורך ללקט את היבול באופן ידני, הרי שהיום קיימים כלים טובים ואיכותיים אשר יכולים לעזור לחקלאי בעבודתו. בחברת יריב תעשיות פועל צוות מקצועי כדי לספק לחקלאי את הציוד הדרוש לו, בהתאם לגודל השדה שעליו לעבד ולסוג האדמה שבו. הצוות תמיד מוכן לייעץ בעת הצורך ולהתאים לחקלאי את הפתרון המושלם עבורו.

  ציוד חקלאי – להכיר את הציוד הנפוץ

  מעוניינים לרכוש כלים חקלאיים לעבודה בשטח? אלה כמה מבין הכלים הנפוצים הקיימים בשוק:

  • מקלטרת – זהו כלי מיוחד המחובר לטרקטור. תפקידה של המקלטרת הוא לעבד את השטח החיצוני של האדמה, כדוגמת יישור הקרקע, עקירת עשבים שוטים או חרישת הקרקע לצורך שתילה או עיבוד האדמה.
  • ארגז מיישר – ארגז חקלאי זה נועד ליישור הקרקע למטרות שונות כדוגמת שתילה או הנחת דשא סינטטי. ארגז מיישר איכותי מסוגל להתגבר גם על בליטות קשות ומורכבות שיש באדמה.
  • עגלה נגררת – עגלה הנרתמת לרכב ומשמשת להעברה של ציוד חקלאי, חומרים אורגניים ולעתים גם בעלי חיים. כדי לגרור עגלה יש צורך ברישיון מיוחד. בעל רישיון C יכול לגרור עגלה עד משקל של 3,500 קילוגרמים, בעוד נהג אשר יש לו רישיון מסוג EC יכול לגרור עגלה ללא הגבלת משקל מיוחדת.
  • מלגזה – המלגזה משמשת להרמת חפצים כבדים כמו משטחים. קיימים סוגי מלגזות רבות כמו מלגזת דיזל או מלגזה חשמלית. כמו כן, בשל מורכבות הנהיגה בה, חשוב שלנהג יהיה רישיון נהיגה ברכב פרטי, עליו להיות מעל גיל 21 ולהוציא רישיון מיוחד לנהיגה במלגזה מטעם משרד הרישוי והתחבורה.

  קונים ציוד חקלאי איכותי

  כדי שהכלים הרבים של ציוד חקלאי ישמשו לטווח ארוך, חשוב לבחור ציוד איכותי ממקום מוכר וידוע. לפני שאתם רוכשים את הציוד הדרוש, חשוב לברר פרטים על החברות השונות המספקות את הציוד. כשאוספים המלצות על חברה מקצועית, השמים הם הגבול. תוכלו לשאול חברים, לקרוא תגובות בפורומים, להתייעץ עם חברים בפייסבוק ואף להתנסות בעצמכם. מכיוון שבאיכותו ובחוזקו של הציוד החקלאי תלויה בטיחותו של האדם, חשוב להשקיע בבחירת הציוד הנכון.

  מיכון חקלאי

  מיכון חקלאי

  מיכון חקלאי נועד לעבודות שונות שרובן בשטחים פתוחים. ניתן למצוא מיכון שנועד לעיבוד קרקע, לשתילה, לזריעה, לאיסוף יבול ולמטרות נוספות. קיימות גם מכונות האורזות ומעבדות את היבול וכדומה, וכן, מכונות המיוצרות על פי הזמנות מיוחדות. הן עשויות מחומרים שונים כולל פלדה, אלומיניום, נירוסטה ואחרות. ניתן להזמין ייצור מכונות ומתקנים שונים אצל יריב תעשיות המתמחה בתחום. ניתן גם להתרשם מעבודות בנירוסטה אחרות שמבוצעות על ידי חברת יריב.

  מיכון חקלאי – לעבודות בתנאי שטח מורכבים

  מיכון חקלאי חייב להיות אמין, עמיד ויעיל מאחר והוא מופעל לאורך שעות רבות ובתנאי מזג אוויר קשים. לכן, חומרי הגלם בהם משתמשים לייצור אמורים להיות איכותיים ותקניים. מסגריה המייצרת מיכון חקלאי על פי הזמנה מחזיקה ברשותה מכונות ממוחשבות המסוגלות לבצע עבודות מדויקות ואיכותיות. מדובר על מכונות לחיתוף, כיפוף, כרסום, ניקוב, ריתוך ועוד. כולן בעלות תפוקת עבודה רבה ועובדות אוטומטית תחת תוכנות מתאימות  ופקודות מחשב. כל לקוח יציג את צרכיו ודרישותיו בפני מומחי החברה שהינם מהנדסים בתחומי הנדסה רלוונטים כמו: אוטמציה, רובוטיקה ואחרים. הם יתכננו את המכונה או המתקן הנדרש ולאחר אישור הלקוח יעבירו את התכניות למחלקת הייצור. כל מוצר ייוצר תחת בקרת איכות גבוהה ועם גימור מושלם. לאחר סיום הייצור הוא ייבדק ויישלח אל הלקוח.

  כלי עבודה חקלאי – שירות מקיף

  שירותי החברה יהיו מקיפים. ניתן למצוא מוצרים ניידים או ניידים. במידה ויהיה צורך להתקין את המוצרים הללו אזי ההתקנה תיעשה על ידי עובדים מיומנים של החברה. החברה נעזרת גם בספקים במיקור חוץ לצורך אספקה, ייצור חלקים מסויימים, התקנה וכדומה. היא תקיים קשר אל מול הלקוח, תסגור את כל הקצות הנדרשים ותעמוד בלוח הזמנים. תעריפי החברה נוחים ומקובלים ונקבעים על פי מהות וסוג העבודה, מורכבותה, עלות חומרי הגלם, כמות השעות לתכנון וייצור ועוד.

  מכונות חקלאיות – שירות מקצועי

  מיכון חשמלי ייחודי עם דרישות ספציפיות מומלץ להזמין אצל יריב תעשיות. לחברה יש הנהלה מקצועית המכירה את התחום לעומק. מומחיה רכשו השכלתם במוסדות לימוד ידועים וברשותם ניסון רב המגיע מביצוע פרויקטים מורכבים רבים עבור לקוחות מגוונים. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם, הידע והניסיון שצברו לטובת כל לקוח – ותיק או חדש.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   מידע נוסף בנושא

   מיכון חקלאי למכירה

   מיכון חקלאי למכירה מיוצר בין היתר, על ידי מסגריות המתמחות בנושא. מדובר, במקרים רבים, על מיכון ייחודי המיוצר על פי דרישת לקוחות אשר נזקקים לו. הוא עשוי, לרוב, מחומרים מסיביים וחזקים דוגמת מתכות פלדה, נירוסטה, אלומיניום ועוד. כל מכונה שאיננה מיצור סדרתי יש לתכנן בצורה ייחודית בהתאם לדרישות הלקוח. מסגרית "יריב תעשיות" מבצעת עבודות בסגנון הנ"ל וכדאי לפנות אליה.

   מיכון חקלאי למכירה – נייד ונייח

   מיכון חקלאי נועד לעבודות בשטחים פתוחים, במטעים, בשדות ועוד. יש מיכון ומתקנים אחרים אשר הינם נייחים וצריך לקבע אותם לקרקע בתוך מבנים ובמקומות אחרים. מיכון נייד יכול להיות נגררים למיניהם, עגלות להובלת חומרים, יבול ומוצרים אחרים. מתקנים ניידים הם פחים ומיכלים לאגירת חומרים ונוזלים, גדרות, קונסטרוקציות, ועוד. כל לקוח יציין את צרכיו ודרישותיו בפני צוות התכנון של החברה. המתכננים ירצו להבין לעומק את כל הנושא ויערכו שיחות וסיעור מוחות עם הלקוח ובינם לבין עצמם. הם מתמחים, בין היתר, ברובוטיקה, באוטומציה ובנושאי הנדסה אחרים ויכינו תכנית מוצר ראשונית. בעקבותיה, ועל פי הנדרש, יבנו אב טיפוס אשר נועד לבדיקה ראשונית ולניסוי. במידת הצורך, ייערכו בו שינויים ואחר כך הוא יועבר לייצור. בשרות החברה מכונות לעיבוד מתכת כמו: חיתוך, כיפוף, כרסום, ניקוב, ריתוך ועוד. כולן אוטומטיות וממוחשבות ופועלות על פי תוכנות מחשב.

   אספקה והתקנה של מיכון חקלאי

   את המיכון תוביל החברה אל הלקוח ואף תבצע אצלו את ההתקנה. החברה יכולה להיעזר בספקים שונים במיקור חוץ אבל האחריות כלפי הלקוח היא עליה. היא תעמוד בלוח הזמנים ותקבע תעריפים נוחים בהתאם למקובל בשוק. הם נקבעים על פי סוג המכונה, מורכבותה, החומרים הנדרשים, עלותם, עלות שעות התכנון והייצור ועוד. בכל מקרה, היא תשתמש בחומרי גלם איכותיים ותקניים.

   שירות של חברה מקצועית

   חברת יריב תעשיות הינה חברה מקצועית וכדאי לפנות אליה לקבלת שירות. מנהליה הינם בעלי ידע רב שנרכש מלימודים במוסדות ידועים ויש להם ניסיון עשיר ומצטבר המגיע מעשרות פרויקטים שבצעה עבור לקוחות מגוונים. החברה תשמח להעמיד את כל הידע וניסיון שברשותה ללקוחות חדשים או וותיקים.

   אולי יעניין אתכם
   ייצור עגלות לפי דרישת לקוח

   חברתנו מייצרת עגלות חקלאיות למגוון שימושים ואנחנו שמחים להתאים את העגלה בדיוק לצרכים אותם חיפשתם.

   להמשך קריאה
   ייצור במת אחזקה במפעל קניאל

   חברתנו מבצעת עבודות קונסטרוקציה עבור לקוחותיה בכל הארץ ,מפעלים בתי אריזה ועוד. במפעל קניאל  נדרש לבנות...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה