גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  עבודות נירוסטה

   עבודות נירוסטה נדרשות בעת בניית מכונות, מתקנים, כלים ומוצרים אחרים שנועדו, בין היתר, לפעילות בסביבה רטובה. נירוסטה היא פלדה שאינה מחלידה בזכות שכבת ציפוי מיוחדת אשר קיימת עליה. השכבה עמידה לחדירת מים ואוויר, ולכן, יעילה מאוד. מוצרים מנירוסטה מתאימים למטבחים, למכונות לחקלאות ולתעשייה, לשימושים פרטיים ועוד. חברת יריב תעשיות מבצעת עבודות מתכת ומייצרת מוצרים שונים וכדאי לפנות אליה.

  עבודות נירוסטה – עם גימור מושלם

  עבודות נירוסטה חייבות להיעשות תחת בקרת איכות גבוהה. הצורך הוא שהן תהיינה עם גימור מושלם על מנת שהעבודה על משטחים, עם, מיכון, וכדומה תיעשה ללא תקלות וברמת בטיחות גבוהה. מסגריה בצפון של יריב תעשיות בעלת תשתית מקצועית מחזיקה ברשותה מיכון חשמלי המבצע עבודות אלו בצורה אוטומטית וממחושבת. מדובר על מכונות לכרסום, חיתוך, ניקוב, ריתוך וכדומה. העבודה נעשית בפיקוח מערכת מחשוב ועל פי תוכנה ייחודית המותקנת במערכות המחשבים. הפיקוח ייעשה על ידי מפעילי המכונה והטכנאים המפעילים אותה. לקוחות אשר נזקקים למיכון או מתקן ספיציפיים יציגו את צרכיהם בפני מומחי החברה ובהם מהנדסי בתחום האוטומציה, הרובוטיקה ועוד. לאחר מכן, יוכנו תכניות ולאחר אישורן הן יעברו לייצור. לאחר גמר התהליך תיערך בדיקה מקיפה ולאחר שיוברר כי המיכון עומד בדרישות הוא יימסר ללקוח.

   

  עבודה בנירוסטה – עמידה בלוח הזמנים

  החברה מייצרת מתקנים נעים או ניידים, ובכל מקרה, הם ישונעו על ידה ו/או יותקנו על ידי עובדיה במקום המיועד.  כל מוצר מנירוסטה, או אחר מוזמן, ייוצר מחומרי גלם איכותיים ותקניים. כך הוא יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן ללא בלאי מצטבר. המוצר יימסר ללקוח במועד שנקבע והשירות יינתן במחירים הוגנים ומקובלים בשוק. עובדה זאת מבטיחה שירות הוגן לכל לקוח עסקי, פרטי, מוסדי, ציבורי או אחר.

  חברה מקצועית לעבודות נירוסטה

  מומלץ לפנות אל חברת יריב תעשיות המקצועית המתמחה בייצור מיכון ומתקנים עבור לקוחות רבים. היא מייצרת נגררים, מתקנים לאגירה ופחים, משטחי ניירוסטה,קונסטרוקציות ומוצרים אחרים. לבעליה יש ידע רב שנרכש מלימודים במוסדות ידועים, וכן, ניסיון עשיר המגיע עקב ביצוע עבודות מגוונות ללקוחות לאורך שנים. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם לכל לקוח – וותיק או חדש.

  עבודות נירוסטה

  ריתוך נירוסטה

  ריתוך נירוסטה נדרש בעת הכנת מוצרים ומכונות שנועדו לתעשייה, חקלאות, לאנשים פרטיים ולמגזרים אחרים. נירוסטה הינה פלדת אלחלד העמידה למים ולאוויר, ולכן, מתאימה לפעילות בסביבה לחה ומרובת מים. קיימים מוצרי מדף מנירוסטה אבל, במקרים רבים, יש צורך בייצור מוצרים בהתאמה מושלמת לצרכי לקוחות שונים. מוצרי מנירוסטה ניתן למצוא במטבחים, במערכות ניקוז, במערכות אוורור וסינון, במיכון תעשייתי וחקלאי ועוד. חברת יריב תעשיות מתמחה בייצור מיכון ומתקנים וכדאי להיעזר בשירותיה.

  ריתוך נירוסטה – בעזרת מכונות ממוחשבות

  ריתוך נירוסטה מתבצע במסגריות ובמפעלים שבהם יש את כל המיכון הנדרש לפעילות הנ"ל. את המתכת הזאת יש לרתך בצורה מושלמת כדי המוצרים המוגמרים יהיו עמידים ובטיחותיים. כך, יהיה ניתן להשתמש בהם ביעילות וללא חשש מיותר. לטובת הפעילות קיימות מכונות ממוחשבות תעשייתיות ובין היתר: מכונות חיתוך, כרסום, ניקוב, ריתוך, כיפוף ועוד. תכנון המוצר המיועד ללקוח ייעשה לאחר הצגת הדרישות על ידו וקיום סיעור מוחות מולו. הרצון הוא להגיע להבנה מלאה לגבי תכונות המוצר הנדרשות והמפרט שלו. מהנדסי החברה מתמחים באוטומציה, רובוטיקה ובתחומי הנדסה נדרשים אחרים ויכינו את התכנית. לאחר אישורה ייצרו את המוצר שיימסר ללקוח לאחר בדיקה. קיימים מוצרים ניידים ונייחים המקובעים לקרקע. המוצר יובל אל הלקוח, ובמידה ונדרשת התקנה, אזי עובדי החברה יבצעו אותה במקום המיועד.

  עבודות נירוסטה צפון – מחירים נוחים

  המסגריה מייצרת, בין היתר, נגררים, פחים ומיכלים לאגירת חומרים שונים, גדרות מעץ, קונסטרוקציות ועוד. היא מתמחה בעבודה עם מתכות שונות בכלל זה: נירוסטה, פלדה, אלומיניום, פח ועוד. במידת הצורך, היא נעזרת בספקים ויצרנים במיקור חוץ להשלמה אלמנטים שונים. כל העבודות מוצעות במחירים נוחים ומקובלים בשוק. הם נקבעים על פי סוג, מהות ומורכבות ההזמנה, החומרים הנדרשים, מספר שעות העבודה ועוד. מנהליה מקפידים על עמידה בלוח הזמנים.

  עבודות נירוסטה בצפון – ניסיון מצטבר

  לחברת יריב תעשיות בעלת הניסיון יש תשתית איכותית הכוללת מיכון חדיש וציוד מתקדם וצוות מנהלים ועובדים מיומנים ומסורים. מומחי החברה הינם בעלי ידע רב שנרכש מלימודים במוסדות מוכרים, וכן, ניסיון מצטבר שהושג לאחר ביצוע פרויקטים מורכבים ללקוחות מגוונים. מומלץ לפנות אליה לייעוץ ולהזמנת שירות.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   אולי יעניין אתכם
   גדרות מתכת

   לאורך השנים שימשו הגדרות את האנשים להגנה על הבית ולשמירה על הפרטיות. היום ניתן למצוא...

   להמשך קריאה
   מסגריה

   מעוניינים להזמין גדר ברזל שתגן על הבית או להוסיף סורגים לחלון? יריב תעשיות היא מסגריה...

   להמשך קריאה
   בניית מכונות

   בניית מכונות עבור לקוחות מתבצעת על פי דרישות ספציפיות המוצגות לחברה הבונה אותן. מדובר על...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה