גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  הנדסה מכנית

  מה זה הנדסה מכנית?

  הנדסה מכנית נועדה לתכנון וייצור מיכון חקלאי, ציוד לתעשייה ועוד. פעמים רבות מדובר על ייצור מוצרים יייחודיים שלא ניתן למצוא אותם בשוק בגלל שאינם מיוצרים בסדרות ייצור. לקוחות רבים נזקקים להם וחייבים לפנות לחברה אשר יודעת לתכנן ולייצר אותם עבורם. ההשקעה בכל פרויקט כזה הינה רבה וחייבת להיעשות בצורה מדויקת. חברת יריב תעשיות מתמחה בנושאים אלו וניתן להיעזר במומחיה.

  הנדסה מכנית – תכנון מסודר וביצוע מוקפד

  הנדסה מכאנית כוללת תחומים הנדסיים רבים שכולם חשובים. כך, אוטומציה, רובוטיקה, פנאומטיקה, הידראוליקה ועוד. כל אלו הם תחומים שצריך להכירם ולהתמחות בהם. הסיבה לכך היא הרצון והצורך לייצר מיכון חזק ומסיבי שיהיה עמיד לאורך שנים. כל לקוח יציב בפני מומחי החברה את דרישותיו וצרכיו ומומחי החברה יפנימו אותם. הם יזדקקו לשיחות רבות עימו, ולסיעור מוחות כדי לתכנן היטב את הנדרש מהם. אם יעלה הצורך, הם ייצרו אב טיפוס ראשוני ויבדקו את דרך פעולתו. לאחר אישורו ו/או עריכת שינויים נדרשים הוא יעבור למחלקת ייצור. לחברה היצרנית יש מיכון שנועד לעבד מתכות המהוות חלק נכבד מכל מכונה כזאת. מדובר על מכונות לחיתוך, כיפוף, ניקוב, כרסום, ריתוך ועוד. כולן אוטומטיות המופעלות על ידי תוכנות מחשב. המיחשוב תורם לייצור עם בקרת איכות גבוהה ומחמירה וגימור מושלם. כל מכונה כזאת תיוצר מחומרי גלם תקניים ואיכותיים המבטיחים מיכון שיבצע פעילות איכותית לאורך זמן ועם בלאי מופחת.

  הובלה והתקנה 

  לאחר הייצור יהיה צורך לספק את המוצר ללקוח והחברה תעשה זאת על פי לוח הזמנים שנקבע מראש. בנוסף לכך, היא תתקין את אלו אשר חייבים להיות מקובעים. הלקוח יקבע את המיקום הנדרש. החברה מתמחרת את עבודתה בהתאם לסוג המיכון הנדרש ומורכבותו, חומרי הגלם הנדרשים, מספר שעות התכנון והייצור וכדומה. המחירים הינם נוחים ומקובלים בשוק.

  הנדסה מכנית – שירות מחברה בעלת ניסיון

  חברת יריב תעשיות הינה בעלת ניסיון ומשרתת לקוחות רבים. מנהליה רכשו את הידע מלימודים במוסדות ידועים, והניסיון המצטבר שלהם מגיע מעשרות פרויקטים שהיא בצעה ללקוחות שונים. מנהליה ישמחו להעמיד את הידע הרב והניסיון העשיר שלהם לכל לקוח – ותיק או חדש.

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   אולי יעניין אתכם
   עבודות נירוסטה

    עבודות נירוסטה נדרשות בעת בניית מכונות, מתקנים, כלים ומוצרים אחרים שנועדו, בין היתר, לפעילות בסביבה...

   להמשך קריאה
   גדרות מתכת

   לאורך השנים שימשו הגדרות את האנשים להגנה על הבית ולשמירה על הפרטיות. היום ניתן למצוא...

   להמשך קריאה
   עגלה נגררת למכירה

   מחפשים עגלה נגררת למכירה? יריב תעשיות מציעים לכם מגוון רחב של עגלות נגררות בהתאמה אישית....

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה