גם מקצועי וגם איכותי

השאירו פרטים

  בניית מכונות

  בניית מכונות עבור לקוחות מתבצעת על פי דרישות ספציפיות המוצגות לחברה הבונה אותן. מדובר על מכונות שנועדו לבצע משימות מוגדרות בהתאמה לצרכי המזמין. יש צורך בידע רב וביכולת תכנון הנדסית גבוהה כדי לייצר מכונה מקצועית שתפעל היטב ותבצע משימותיה לאורך זמן. בכל בנייה כזאת נעשה שימוש בחומרים שונים כולל כאלו העשויים מפלדה ומתכות אחרות. יריב תעשיות מתמחה בבניית מיכון כזה ומוצרים אחרים לתעשייה,          מיכון חקלאי ועוד.

  בניית מכונות – מענה לצורך קיים

  בניית מכונות מתבצעת עבור לקוחות עסקיים, ציבוריים ואחרים. תהליך העבודה מתחיל כאשר הלקוח מציג למומחי החברה את צרכיו החשובים, וכן, את הדרישות. לאחר סיעור מוחות שנעשה עימו ועם מומחי הנדסה המגיעים מתחום הרובוטיקה, האוטומציה ואחרים המועסקים בחברה, יתחיל תכנון המכונה כאשר בראשונה תוגש סקיצה ראשונית. לאחר מספר מקצי שיפורים ייוצר אבטיפוס אשר יהיה דומה למוצר המוגמר. לאחר בדיקות ושיפרים נוספים ואישור המוצר הראשוני הנ"ל, ייצרו עובדי החברה את המוצר הסופי אשר יסופק ללקוח לאחר שנבדק היטב. המוצר ייוצר תחת בקרת איכות מחמירה. לרשות החברה יש מיכון חשמלי וכלי עבודה נוספים אשר מותאמים לפעילות זאת. בין היתר ניתן למצוא מכונות לחיתוך, לניקוב, לכרסום, לריתוך ועוד. החברה תבצע עבודות נוספות במיקור חוץ , אם הדבר יידרש.

  מוצרים שונים בבניית מכונות

  לצד המכונות שחלקן אמורות להיות מקובעות לקרקע ואחרות ניידות, ניתן למצוא גם כלים ומתקנים אחרים שמיוצרים על ידי החברה. כך, נגררים, פחי מתכת לשימושים שונים, גדרות ועוד. כל מתקן או מכונה ישונעו על ידי החברה ויותקנו על ידי מומחיה במקום שייעד לו הלקוח. החברה תבצע את כל העבודה בלוח הזמנים שיייקבע מול המזמין. היא תהיה במחירים הוגנים ומקובלים. התמחור שלה נקבע על פי פרמטרים שונים ובהם: סוג ומהות המכונה, שעות העבודה הנדרשות לייצור, עלות חומרים ועוד.

  בניית מכונות

  בניית מכונות בדרך מקוצועית ביותר

  מומלץ לכל עסק הנזקק למכונה ייחודית להזמינה אצל חברת יריב תעשיות בעלת המוניטין. לבעלי ומנהלי החברה יש ידע רב שנרכש בלימודים במכללות ידועות, וכן, ניסיון עשיר המגיע מביצוע פרויקטים מורכבים ללקוחות מגוונים. הם יספקו כל שירות עם יחס אישי.

  בניית מכונות לתעשייה

  בניית מכונות לתעשייה נדרשת עבור לקוחות בענפי תעשייה שונים. במקרים רבים, הם רוצים להזמין מכונה ייחודית המתאימה לצרכיהם ואשר איננה מיוצרת בפסי ייצור המוניים. היא נועדה לפתור בעיות קיימות ומשום כך, יש לה חשיבות רבה. ייצור מכונה כזאת מחייב תכנון מיוחד וייצור  מוקפד מאוד. חברת יריב תעשיות מתמחה בפרויקטים מורכבים כאלו וכדאי לפנות אליה.

  בניית מכונות לתעשייה – ברמה גבוהה

  בניית מכונות לתעשייה הינה נישה שיש צורך לדעת להתנהל בה. לכל לקוח יש דרישות אותם הוא יציג בפני החברה  המתכננת ומייצרת. מהנדסי החברה ילמדו על צרכיו ויבינו אותם. לאחר מכן, הם יכינו תכניות ובעת הצורך, גם אבטיפוס ראשוני. לאחר אישור התכניות ואב הטיפוס, תעבור החברה לייצור מוקפד של המוצר. הוא ייעשה תחת בקרת איכות מחמירה. ברשות החברה ניתן למצוא מהנדסי תכנון המתמחים באוטומציה, רובוטיקה ועוד, וכן מהנדסים המתמחים בנושא הייצור. שיתוף הפעולה הפורה ביניהם תורם ליצור עם גימור מושלם המותאם מאוד לצרכי הלקוח. לחברה תשתית מתאימה הכוללת ציוד ומיכון נדרש. בין היתר: מכונות חיתוך, כרסום, ניקוב וריתוך ואחרות. כל אלו ממוחשבות ומופעלות על ידי תוכנות מתאימות. לכן, עבודות הגימור תהיינה איכותיות. המיכון הנ"ל חייב להיות מסיבי וכזה המסוגל לעמוד בלחצי עבודה רבים לאורך זמן.

  בניית מכונות לתעשייה – הובלה ואספקה

  ניתן למצוא מכונות לתעשייה ניידות, ואחרות שהן נייחות שאותן מקבעים לקרקע. החברה תספק ללקוח את המכונות בהובלה מטעמה, ובמידת הצורך, תתקין אותן במקום המיועד. החברה עושה זאת בעצמה או בעזרת ספקים במיקור חוץ אבל כל האחריות היא עליה. היא תעמוד בלוח הזמנים שנקבע. המחירים המבוקשים על ידה הינם נוחים ונקבעים בהתאם לסוג המכונה המבוקשת, החומרים, עלויות שעות עבודה של תכנון וייצור וכדומה.

  שירות מקצועי מחברה איכותית

  מומלץ להזמין שירות מחברת יריב תעשיות אשר מתמחה בתחום ומספקת שירות ללקוחות רבים בתעשייה. מנהליה הינם בעלי ידע רב שנרכש במוסדות לימוד ידועים ומוכרים. ברשותם ניסיון עשיר ומצטבר המגיע מתכנון וייצור מיכון לתעשייה עבור לקוחות מגוונים. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם לטובת כל לקוח – חדש או וותיק כאחד.

   

  דואגים שתקבל את הטוב ביותר

  השאר פרטים

   אולי יעניין אתכם
   עגלה לטרקטור

   החקלאים משתמשים רבות בציוד המשוכלל העומד לרשותם היום כדי לעבד את האדמה ולהביא לתושבים גידולים...

   להמשך קריאה
   עבודות מסגרות

   סורגים חדשים על החלון, גדרות מתכת השומרות על צנעת הפרט בבית או עגלות לחקלאים הם...

   להמשך קריאה
   עגלה נגררת

   עובדים בתחום החקלאות? מעוניינים להעביר ציוד כבד ממקום למקום בדרך יעילה? בחברת יריב תעשיות מציעים...

   להמשך קריאה
   קידום אתרים בחיפה